Bul

30 milyon müşterinin ortak noktası:

Doğru iş yapmış olmanın verdiği kıvanç

Johann Vaillant 1874 yılında, Almanya’ da küçük bir kasaba olan Remscheid’da Vaillant şirketini kurdu. O günden beri, su ısıtma sistemlerini her ev için erişilebilir kılmak onun vizyonuydu. Yaklaşık 150 yıl sonra, şirketin 60'dan fazla ülkede 30 milyon memnun müşterisi bulunmaktadır.

Doğru şeyi yapmanın verdiği keyfin gerçek anlamda ne olduğunu dünya çapında Vaillant ürünlerini tecrübe etmiş memnun müşterilerimizden dinleyin!

Müşterilerimizin Sesi

Vaillant müşteri ve çalışanlarının Vaillant markası ile ilgili hatıralarını dinleyelim. Bu 10 orijinal hikayede Belçika, Çin, Hırvatistan, Hollanda, İtalya ve Almanya’dan katılımcılar tecrübelerini paylaşacaklar.

Belçika Aalter'den Leen ve Koen Wildemeersch

Tesisatçımız bize Green iQ model ürünü tavsiye etti. Diğer ürünlerle yaptığımız karşılaştırmalar sonucunda bu ürünün aradığımız bütün özellikleri taşıdığını fark ettik. Çevre dostu ve yüksek verimli bu cihazı, telefonumuzdaki uygulama sayesinde evin ısıtma sistemini evde olmasak bile kontrol edebiliyoruz. Kullanmaya başladığımız günden beri cihazın evimiz ve ısıtma sistemimizle olan mükemmel uyumunun mutluluğunu yaşıyoruz.

Leon ve Koen Wildemeersch evlerine Flexotherm su kaynaklı ısı pompasını 400 litrelik geoSTOR sıcak su tankı yerleştirdiler. Buna ek olarak multiMATIC 700 sistem kontrol modülü ve VR 900 iletişim modülü ile multiMATIC uygulamasını edindiler.

Zagreb, Hırvatistan'dan Petar Jakić

İş seyahatine çıktığımda eşim ve çocuklarımın güvende olmaları benim için çok önemlidir. Endişe duymak istemem. Ben Vaillant’ı tercih ediyorum çünkü o güvenilir, yüksek kalitede ve sorunsuz bir marka. Her ihtiyacımız olduğunda bize istediğimizi veriyor.

Peter Jakić ve ailesin ecoTEC plus yoğuşmalı kombi ve calorMATIC 370 kontrolöre sahipler.

Oostvoorne, Hollanda'dan Jan van Marion

Ben Oosvoorne’da doğdum ve hala ailemle burada yaşıyorum. Kendimi bildim bileli doğa ile iç içe olan bir restoran işletmeyi hayal etmişimdir. Burada bu hayali gerçekleştirme fırsatını buldum ve hayalimi gerçekleştirdim. Binada kurulacak enerji sistemi bizim için oldukça önemliydi. Kasabımızdaki tesisatçımızın tavsiyesi sonucunda doğru olan sistemi, Vaillant’ın sunduğu sistemi edindik. Şimdi mükemmel işleyen ve son derece memnun olduğumuz bir sisteme sahibiz. Bizim için, çevre için ve iş yeriminizin sürdürülebirliği için çok önemli bir yere sahip.

Jan van Marion geoTHERM ısı pompası ve allSTOR akümülasyon tanklı güneş panellerine sahip.

Venedik, İtalya'dan Valerio de Pretto

70'li yıllarda Venedik civarındaki çoğu evde Vaillant ısıtma sistemleri bulunmaktaydı. Bu durum zayıf elektrik şebekesiyle yalnızca Vaillant ürünlerinin baş edebilmesinden kaynaklanmaktaydı. Günümüzde bu sorun çözüme kavuştu, bu da demek oluyor ki sorun kalmadığı için müşteriler artık istedikleri marka ısıtıcıları edinebilirler. Ancak insanlar hala güvenilir ve yüksek kaliteli Vaillant ürünlerini tercih ediyorlar.

Valerio de Pretto Vaillant'ta servis teknikeri olarak çalışıyor.

Altusried, Almanya'dan Kurt ve Lisa Zügner

Vaillant yenilikçi olma cesaretini göstererek sürekli en iyi çözümü hedefliyor. Bu bizim inandığımız şeyle örtüşüyor. Ben 20 senedir tedarik teknolojileri alanında çalışan bir mühendisim ve Vaillant’ı yakından tanımaktayım. Vaillant, benim için her zaman güvenilir bir ortak olmuştur.

Kurt ve Lisa Zügner çifti evlerine SOFC yakıt hücresiyle akuple çalışan gaz yoğuşmalı kombi kullanmaktalar.

Şangay, Çin'den Pan Desheng

Ailem benim her şeyim. Bu nedenle evim benim için arabamdan daha değerli. Evimizde her şey iyi işliyor bu da eşimle ilk günkü gibi mutlu olmamızı sağlıyor. Peki, neden mi Vaillant'ı seçtik? Bir gün bir arkadaşımızın evine ziyarete gittiğimizde evin şaşırtıcı derecede sıcak olduğunu fark ettik, üstelik dışarıda hava buz kesmekteydi. Bu arkadaşımın tavsiyesi üzerine Vaillant ile tanışmış olduk.

Pan Desheng ve ailesi Vaillant kombi kullanmaktalar.

Almanya'dan Daniel Klages

Deniz Feneri resim galerisini planlarken kısa vadeli gösterişli bir yapı değil, sağlam ve güvenli bir yapı kurmayı hedefliyorduk. Bu nedenle sadece binanın dış görünüşü değil vizyonumuzu binanın bütününe yansıttık. Tecrübelerimize dayanarak söylemeliyim ki yapının önemli bir parçası olan Vaillant ısı pompası verimliliği ve sürdürebilir enerji üretimi ile ışık kulesi için en iyi çözümü sunmaktadır.

Işık kulesi geoTHERM su pompası ile ısıtılmaktadır.

İtalya'dan Lilia Scattolin

Enerjiyi boşa harcamayı ve dünyada bulunan sınırlı enerjiyi gerekenden fazla harcamayı sevmiyoruz. Bu yüzden sıcak su ihtiyacımız için güneş kolektörlerinden de faydalanıyoruz. Bu gerçek bir çözüm.

Lilia Scattolin ve ailesi azami sürdürülebilirliği amaçlayarak güneş enerjisi ile kombine çözüm sağlayan auroCOMPACT yoğuşmalı kombiyi kullanmayı tercih etmekteler.

Şangay, Çin'den Tao Jun

On seneyi aşkın bir süre Almanya’da yaşadık ve sonrasında memleketimiz olan Şangay’a geri döndük. Almanya’da yaşarken birçok şeye hayran kaldık; Alman lezzetleri ve Alman mühendislerinin itinalı çalışmaları. Bu sebeple evimize Vaillant ürünlerini kurdurarak küçük bir Alman dokunuşu yaptık.

Tao Jun ve eşi Alman kalitesine inanıyor. Peki, bu kalite nereden kaynaklanıyor? Vaillant’ın geçmişine ve gelecek planlarına göz atınız!

Vianen, Hollanda'dan Dirk van Stappen

Evime 30 sene önce taşındım. Önceki ev sahibi binaya Vaillant ısıtma sistemi kurmuş. Kombi, 30 yıllık bu süreçte hiç sorun çıkartmayarak iyi bir iş çıkardı. Bu sebeple bir daha seçme şansım olsa tereddüt etmeden yine Vaillant’ı seçerdim.

Dirk van Stappen mevcut vaillant kombisini yüksek verimli son model ecoTEC plus ile yenilendi.