150 yıllık deneyim

Kombinin Mucidi

Uzun Ömürlü Kullanım - Alman Mühendisliği

Bul

150 yılı aşkın bir zamandır

tek bir şeyi düşünüyoruz: Gelecek.

Johann Vaillant tarafından Remscheid Almanya’da kurulduğu 1874 yılından bu yana ısıtma ve havalandırma sektöründe öncü olarak faaliyetlerine devam eden Vaillant Group 1992 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Vaillant Türkiye yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu ve enerji tasarruflu ısıtma ve havalandırma ürünleriyle İstanbul Merkez ile İzmir, Adana, Ankara bölge müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servisleriyle müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

Vaillant Tarihçe

Vaillant’ın tarihçesi, Johann Vaillant tarafından Remscheid Almanya’da kurulduğu 1874 yılına kadar gitmektedir. O tarihten bu yana ısıtma ve havalandırma sektöründe öncü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vaillant Türkiye

Vaillant Türkiye 1992 yılından bu yana İstanbul Merkez ve İzmir, Adana, Ankara bölge müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servis ağıyla en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Vaillant Çözüm Merkezi

Vaillant Çözüm Merkezi'ne 0850 222 2 888 numaralı telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilirsiniz. Aynı numaradan “WhatsApp Vaillant?” uygulaması ile müşteri temsilcilerimizden 7 gün 24 saat canlı yardım alabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Vaillant İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz; çalışanlara değer veren, destekleyen, duyarlı, iş-yaşam dengesine uygun programlar geliştiren, yöneticilerin stratejik, saygın, sağduyulu iş ortağı olmaktır.

Sürdürülebilirlik

Gelecek odaklı bir aile şirketi olarak, çalışanlarımız, toplum ve çevre için özel sorumluluklar taşımaktayız. Biz, ekonomik başarı, sürdürülebilirlik ve karlı büyümenin, sosyal ve ekolojik standartlarla, göz ardı edilemez bir şekilde bağlı olduğuna inanmaktayız.

Vaillant ile Dünyanın Her Yerinde

Doğru şeyi yapmanın verdiği keyfin gerçek anlamda ne olduğunu dünya çapında Vaillant ürünlerini tecrübe etmiş memnun müşterilerimizden dinleyin!

Bizden Haberler

Covid-19 pandemisinde ilk önceliğimiz tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve tüm toplumun sağlığı olmuştur. Aynı şekilde, bu dönemde de ihtiyacı olan tüm müşterilerimizin yanında olabilmek ve servis hizmetlerimizin aksatılmadan sürdürülmesi için servis teknikerlerimiz gerekli tüm sağlık önlemlerini alarak sahadaki görevlerine devam etmektedirler.