Bul

Sürdürülebilirlik

Gelecek odaklı bir aile şirketi olarak, çalışanlarımız, toplum ve çevre için özel sorumluluklar taşıyoruz. Ekonomik başarı, sürdürülebilirlik ve karlı büyümenin, sosyal ve ekolojik standartlarla göz ardı edilemez bir şekilde bağlı olduğuna inanıyoruz.

Bu taahhüdümüzü gerçekleştirmek için Vaillant Group çapında SEEDS Projesi ile birlikte sürdürülebilirlik faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Açılımı “Çevre, Çalışanlar, Ürün Geliştirme ve Toplum için Sürdürülebilirlik” olan SEEDS çatısı altındaki başlıklar, sürdürülebilirlik konusunda odaklandığımız ana alanları ortaya koymaktadır.

Sürdürülebilirlik yönetimi doğrudan şirket CEO’suna raporlamaktadır.

Sürdürülebilirlikle ilgili çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sürdürülebilirlik raporumuzu inceleyebilirsiniz.

Uyum Bildirim Kanalı

Vaillant Group’ta Uyum: Bildirim Kanalları

"Vaillant Group Uyum Kuralları" doğrultusunda Group Davranış Kuralları ile iç tüzük ve düzenlemelerinin ihlal edildiğinin veya mevzuata aykırı davranışlar sergilendiğinin fark edilmesi durumunda tüm çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin bu durumu iletebilecekleri bir irtibat kişisi mevcuttur.

BKMS bildirim hattı sistemi sayesinde tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz, uyum ekibimize potansiyel olarak sorgulanabilir davranışları iletmek için kullanabilecekleri bir kanala erişebileceklerdir. Bu iletişim, gerekirse isimsiz şekilde de yapılabilecektir.

Gerekli gördüğünüz durumlarda bizi bilgilendirmekten çekinmeyiniz.

BKMS Bildirim Hattı Sistemi, EU GDPR uyumlu ve ISO 27001 çifte güvenlik sertifikalıdır. BKMS Bildirim Hattına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bkms-system.net/vaillant