150 yıllık deneyim

Kombinin Mucidi

Uzun Ömürlü Kullanım - Alman Mühendisliği

Bul
Vaillant Tüketici Club İle Tanışın

Vaillant Tüketici Club'ta yeni ve geliştirilmiş web arayüzü, mobil uyumlu uygulaması ve cazip ayrıcalıkları ile akıllı, dijitalleşmiş süreçleri sizleri bekliyor.

Keşfedin

Vaillant Tüketici Club

Nihai müşterilerimizin yer aldığı bir programdır.

Keşfedin

Ayrıcalıklar Dünyası

Vaillant Tüketici Club üyeleri, Vaillant ürünlerinde indirim, ihtiyaç halinde 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizde, Vaillant Tüketici Club üyelerine özel etkinlik ve organizasyonlara katılma hakkı kazanır.

Keşfedin

Vaillant Tüketici Club Nedir?

Vaillant Tüketici Club (VTC), nihai müşterilerimizin yer aldığı bir programdır. Vaillant Tüketici Club'ta yeni ve geliştirilmiş web ara yüzü, mobil uyumlu uygulaması ve cazip ayrıcalıklar ile akıllı, dijitalleşmiş süreçler sizleri bekliyor. Müşterilerimiz için Vaillant Tüketici Club, hayatın her anını doya doya yaşamalarını amaçlayan bir sadakat programıdır. Vaillant Tüketici Club, üyelerinin hayat tarzlarına, günlük ihtiyaçlarına, kullandıkları Vaillant ürünlerine uygun; konfor, sağlık ve yaşam tarzı gibi kategorilerde ayrıcalıklar tasarlayıp sunar. Bu ayrıcalıklar arasında mobil sağlık hizmetleri, özel etkinlik ve organizasyonlara katılma fırsatları gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, üyeler tavsiye bildiriminde bulundukça Vaillant'ın sürprizlerle dolu renkli dünyasından hediyeler kazanır ve kazandırır.

Bildir Kazan

Bildir Kazan, Vaillant Tüketici Club'ın getirdiği en heyecan verici yeniliklerden biri, çünkü burada puanlar ve ödüller kazanmakla bitmiyor!

Ödül Kataloğu

Vaillant Tüketici Club üyeleri için birbirinden çekici hediyeler seçtik. İstediğiniz zaman kataloğa girin bakın; hediyelerin sizi heyecanlandırmasına izin verin! Unutmayın, ne kadar çok tavsiye, o kadar çok puan demek.

Ayrıcalıklar Dünyası

Vaillant Tüketici Club üyelerine özel Medline acil sağlık hizmeti, Vaillant ürünlerinde indirim, servislerde çağrı merkezi önceliği ve etkinlik fırsatlarını kaçırma!

Bizden Haberler

Türkiye’nin en büyük tüketici ailesini oluşturan Vaillant Tüketici Club üyelerinin yaptıkları sosyal aktiviteler ve eğitimlerden haberler için tıklayın!

Vaillant Tüketici Club Genel Koşullar ve Üyelik Sözleşmesi

Vaillant Tüketici Club'ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılmak için genel koşullar hakkında detaylı bilgiye ve üyelik sözleşmesine aşağıdaki linklerden ulaşın.

Genel koşullar hakkında daha çok bilgi öğren Üyelik sözleşmesi için tıklayın!