Bul
Yetkili Satıcılarımız
Ücretsiz Keşif

Vaillant Servis Hizmetlerimiz & Çözüm Merkezi

Vaillant servis hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat verilmektedir.

0850 222 2 888Self Servis

Vaillant Yetkili Servis Hizmetleri ve Çözüm Merkezi

Vaillant Türkiye cihaz sahiplerine servis hizmeti verilmesi amacıyla hiç bir kurumu yetkilendirmemiştir. Vaillant servis hizmeti tüm yurtta özel eğitimli Vaillant personeli, teknikerler tarafından verilmektedir.

Vaillant servis hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat verilmektedir.

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Servis hizmeti almak için https://selfservice.vaillant.com.tr adresinden randevu oluşturabilir ya da 0850 222 2 888 numaralı Vaillant Çözüm Merkezine ulaşabilirsiniz.

Servis Hizmetlerimiz

Vaillant olarak en yüksek ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Garanti Süresi ve Şartları

Memnuniyetiniz bizim için önemli. Vaillant cihazlarıyla ilgili garanti kapsam ve koşulları hakkında detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ek Garanti ve Bakım Anlaşması Hizmeti

Vaillant müşteri memnuniyeti ve yüksek ev konforu için servis hizmetlerini daha kaliteli bir şekilde sizlere sunuyor. Cihazınıza ek garantiler yaptırarak korumak ve daha uzun süreli verim almak sizlerin elinde.

Vaillant Çözüm Merkezi

Vaillant Çözüm Merkezi'ni arayarak 7Gün/24 Saat telefonda çözülebilecek cihaz arızalarını uzman müşteri temsilcilerimizle çözümleyebilir, servis gereken durumlar için servis yazdırabilirsiniz.

Ek Garanti ve Bakım

Sıkça Sorulan Sorular

Self Servis

Vaillant Servis Hizmetleri

Kombime neden bakım yaptırmalıyım, hangi aralıkla bakım yapılmalıdır, kombim arızalandı ne yapmalıyım? sorularının cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Self Servis

Servis Zamanı Sorgulama

Servis Bilgisi Sorgulama Ekranını görebilmek için sayfamızdaki seçenekleri kullanarak giriş yapabilirsiniz. Giriş alanlarını görüntülemek için ilgili resmin üzerindeki bağlantıya tıklayınız.

Yetkisiz Servis Hizmeti veren kurum ve şahıslar hakkında önemli bilgilendirme

Yetkisiz servisler tarafından yapılan müdahaleler, mevzuat gereği garanti dışı addedilip tüketicilerimizin mağdur olmasına sebebiyet vermektedir.

Vaillant Cihazlarınız için Servis ve Bakım hizmeti alırken bunlara dikkat edin

Evinizin, sizin, sevdiklerinizin can ve mal güvenliği ve cihaz bütünlüğünüz için yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden servis, bakım ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız.

Araç Filomuz

Türkiye genelinde, doğalgaz dağıtımı olan tüm illerde en iyi servis alt yapısını oluşturan Vaillant 250 kişilik araç filosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.