Bul

Vaillant Türkiye’nin Covid-19 için aldığı önlemler

Vaillant Türkiye olarak gerekli önlemler altında evinizin konforu için çalışmaya devam ediyoruz.

Vaillant Türkiye, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisini ilk günden beri dikkatli ve sistematik bir şekilde incelemekte ve virüsle mücadele için gerekli bütün adımları titizlikle atmaktadır.

1874 yılında Almanya’da kurulan, 1992 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Vaillant, küresel olarak “Evimizde ve çevremizde daha iyi bir iklim oluşturmak için çalışıyoruz” vizyonunu benimsemiştir. Bir aile firması olan Vaillant’ın tüm faaliyetlerinde içinde bulunduğumuz toplum ve çevre göz önünde bulundurularak hareket edilmektedir.

Koronavirüste de ilk önceliğimiz tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve tüm toplumun sağlığı olmuştur. Aynı şekilde, bu dönemde de ihtiyacı olan tüm müşterilerimizin yanında olabilmek ve servis hizmetlerimizin aksatılmadan sürdürülmesi için servis teknikerlerimiz gerekli tüm sağlık önlemlerini alarak sahadaki görevlerine devam etmektedirler.

Tüm halkımızı, hükümetimizin her platformda vurguladığı ‘Evde kal Türkiye’ çağrısına ve Sağlık Bakanlığımızın yayınlamış olduğu 14 Kural’a uymaya davet ediyoruz.

Covid-19 ile ilgili olarak şirketimiz bünyesinde atılan adımlar ile ilgili detaylar aşağıda listelenmiştir.

Vaillant Türkiye Çalışanlarımız

  • Tüm çalışanlarımız düzenli olarak Covid-19 ile ilgili olarak bilgilendirilmekte ve kendilerine gerekli olan ekipmanlar temin edilmektedir. Sağlık Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu 14 kural hayata geçirilmiştir.
  • Tüm ofis binalarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte, termal kameralar ile ateş ölçümü yapılmaktadır.
  • Tüm ofis çalışanlarımız 17.03.2020 tarihi itibarıyla evlerinden çalışmaktadır.
  • Satış temsilcilerimiz müşteri görüşmelerini görüntülü ve sesli görüşmeler ile gerçekleştirmektedirler.

Çağrı Merkezimiz

  • 20.03.2020 itibarıyla tüm Çağrı Merkezi personelimiz evlerinden çalışmaktadır.
  • Telefon ya da WhatsApp ile 0 850 222 2 888 çağrı merkezi numarasından bize ulaşan müşterilerimize 7/24 destek hizmeti kesintisiz olarak sunulmaktadır.

Servis Hizmetlerimiz

  • Zorunlu olmayan bakım işlemleri ötelenmiştir.
  • Tüm önlemleri alan ve yalnızca yeni devreye alım ile arıza işlemlerinde hizmet veren Vaillant Türkiye bordrosunda bulunun servis çalışanları bu süreçte sosyal mesafe kurallarına uymakta; maske, gözlük, eldiven ve özel tulumları ile müşterilerine destek vermektedirler.
  • Servis ziyaretimiz öncesinde bize müşterilerimiz tarafından bildirilen hanelerindeki sağlık koşullarına göre önlem alınarak ziyaretler planlanmaktadır.

Vaillant Türkiye olarak gerekli önlemler altında evinizin konforu için çalışmaya devam ederken, Covid-19 salgınını bir an evvel bertaraf edebilmek için ’14 Kural’ın uygulanmasının önemini bir kez daha vurgulamak isteriz.

Vaillant Türkiye

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Gerekli önlemleri alarak bu süreci de birlikte konforlu ve sorunsuz şekilde geçireceğimize inanıyoruz.

Servis Hizmetleri Bize Ulaşın