Bul
Yetkili Satıcılarımız
Ücretsiz Keşif

Vaillant Yetkili Servisleri

Tüm servis talepleriniz için bize ulaşın

Vaillant Çözüm Merkezi'ne 0850 222 2 888 numaralı telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir, telefonda teknik destek alabilir veya yetkili servis taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Vaillant Çözüm Merkezi'ndeki konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Vaillant Çözüm Merkezi; karşılaştığınız teknik problemler ve arızalarda servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. İsterseniz hiç yorulmadan sadece bir telefon açarak cihazınızı garanti altına aldırabilirsiniz.

Vaillant Servis Hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli ve konusunda uzman teknikerler ile, özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7 gün 24 saat verilmektedir.

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Yetkili servis talepleriniz ve diğer tüm işlemleriniz için 0850 222 2 888 nolu telefondan bize ulaşın.