Bul

Genel Koşullar

1. Bu uygulamadan ancak Vaillant Club üyeleri faydalanabilir.

2. Teslimat sırasında hediyenizi kontrol ederek teslim alınız. Vaillant Club ödül portalında yer alan ürün ve hizmetlerin kaliteleri ile ilgili ayıplı mal ve hizmetten doğan sorumluluk, o malı veya hizmeti üreten, satan ve/veya ithal eden firmalara aittir.

3. Kargo ücreti ürün puanına dahildir.

4. KDV dışında oluşabilecek vergi, fon ve harçlar hediye talep sahibi tarafından karşılanacaktır.

5. Hediye talepleri www.vaillant.com.tr sayfamızda yer alan Vaillant Club bölümündeki hediye kataloğundan gerçekleştirilecektir.

6. Vaillant önceden bildirmeden ve herhangi bir neden göstermeden bu etkinliği durdurma ya da koşullarını (ödül sistemini) değiştirme hakkını saklı tutar.

7. Her yıl sonunda, bir önceki seneye ait tüm puanlar sıfırlanacağından, puanların en geç kazanılan yılı takip eden yıl içerisinde kullanılması gerekmektedir. Örneğin; 2017 yılına ait puanların en geç 31.12.2018 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.

8. Bildir Kazan tavsiyelerinde ancak son kullanıcılara yapılan satışlar için puan ve ödül kazanılır. Bir ticari kuruluş tavsiye edilen cihazı ticari amaçla başka bir firmaya veya şahsa satmış ise Vaillant Club üyesinin hanesine kesinlikle puan yazılmaz ve ödül verilmez.

9. Bildir Kazan sisteminin odak noktası tüketicidir. Profesyonel amaçla üye olunamaz. Tavsiye edenin sektörde profesyonel bir faaliyetinin bulunmaması zorunludur. Aşağıda belirtilen sektör profesyonelleri ve birinci dereceden yakınları puan uygulamasından faydalanamaz ve ödül alamaz.

10. Bu puanlama sisteminden ve ödüllerden; Vaillant Isı San. Tic. Ltd. Şti’nin personeli ile Vaillant yetkili satıcıları, yetkili satıcıların ustaları, yetkili satıcıların çalışan personeli ve tüm bunların birinci dereceden yakınları kesinlikle yararlanamaz.

  • Tesisatçı firmalar ve personelleri
  • Gaz kuruluşu personelleri

11. Toplu satışlar, toplu proje çalışmaları kapsamında değerlendirildiği için bu satışlarda puan ve ödül verilmez.

12. Vaillant, puan sistemini güncelleme, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar. En güncel bilgiler web sitesindeki bilgilerdir.

Vaillant Club üyelik sözleşmemize buradan (39 kB) ulaşabilirsiniz.