Bul

Vaillant Club Ayrıcalıklar Dünyası

Size ulaşabilmemiz için aşağıdaki bilgileri iletmeniz gerekmektedir; bu bilgileri girmek ve aşağıda yer alan Vaillant Club Üyelik Sözleşmesi ve Vaillant Medline Sağlık Paketi Detayları okuyup onaylamanız ile, Vaillant Isı San ve Tic Ltd. Şti ("Vaillant")'ye vermiş olduğunuz ve/veya Vaillant’ın bu kapsamda elde ettiği/edeceği kişisel bilgileriniz de dahil bilgileriniz, Vaillant tarafından ilgili mevzuat uyarınca kaydedilebilecek, saklanabilecek, işlenebilecek, güncellenebilecek, Alarm Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş (Medline) ’ye iş burada belirtilen hizmetin verilmesi maksadı ile açıklanabilecek, aktarılabilecek, devredilebilecektir.

Bu hususları kabul etmeniz ve onaylamanız halinde bilgilerinizi aşağıda belirtilen şekilde paylaşmanızı rica ederiz.

Medline Acil Sağlık Hizmeti Başvuru Formu

Hata

Servislerde Çağrı Merkezi Önceliği

Vaillant Club üyeleri, ihtiyaçları olursa eğer, Call Center ve Servis hizmetini öncelikli olarak alır; kolay ve hızlı çözüme 7/24 ulaşabilir!*

* Öncelikli, altyapı ve kapasitenin izin verdiği hallerde sağlanabilir.

Vaillant Ürünlerinde İndirim

Vaillant Club üyelerine Vaillant ürünlerinde özel indirimler!*

* Ürün ve şartlar web sitesinde yer almaktadır. Vaillant haber vermeksizin koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etkinlik ve Organizasyon Fırsatları

Vaillant Club, üyeleri için hem eğlendirici hem eğitici etkinlik ve organizasyonlar için fırsatlar yaratır. Amaç, üyelerimizin birlikte iyi vakit geçirmesidir.

Medline Sağlık Hizmeti

Vaillant Club üyeleri, acil bir sağlık problemi yaşadıklarında Medline sağlık hizmetlerinden 7/24 yararlanabilecekler.

Detaylı bilgiye vc.vaillant.com.tr linkinden üyelik bilgilerinizi girerek ulaşabilirsiniz.