145 yıllık deneyim

Kombinin Mucidi

Uzun Ömürlü Kullanım - Alman Mühendisliği

Vaillant Club

Müşterilerimiz, ustalarımız ve bayilerimiz dahil tüm paydaşlarımızı içine alacak büyük bir aile programıdır.

Keşfedin

Ayrıcalıklar Dünyası

Vaillant Club üyeleri, Vaillant ürünlerinde indirim, ihtiyaç halinde 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizde öncelik, Vaillant Club üyelerine özel etkinlik ve organizasyonlara katılma hakkı kazanır.

Keşfedin

Tüketici Kampanyaları

Değişim kampanyaları, çapraz ürün satın alma kampanyaları, ürün alana hediye kampanyaları, hepsi Vaillant Club üyelerini bekliyor olacak.

Keşfedin

Vaillant Club Nedir?

Vaillant Tüketici Club'ın yerini alan Vaillant Club (VC), müşterilerimiz, ustalarımız ve bayilerimiz dahil tüm paydaşlarımızı içine alacak büyük bir aile programıdır. Vaillant Club'da yeni ve geliştirilmiş web ara yüzü, yeni mobil cep telefonu uygulaması ve cazip ayrıcalıklar ile akıllı, dijitalleşmiş süreçler sizleri bekliyor. Müşterilerimiz için Vaillant Club, hayatın her anını doya doya yaşamalarını amaçlayan bir sadakat programıdır. Vaillant Club, üyelerinin hayat tarzlarına, günlük ihtiyaçlarına, kullandıkları Vaillant ürünlerine uygun; konfor, sağlık ve yaşam tarzı gibi kategorilerde ayrıcalıklar tasarlayıp sunar. Bu ayrıcalıklar arasında mobil sağlık hizmetleri, özel etkinlik ve organizasyonlara katılma fırsatları, satış sonrası hizmetlerde çağrı merkezi önceliği ve yeniden Vaillant ürünü alımında sadakat indirimleri gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, üyeler tavsiye bildiriminde bulundukça Vaillant'ın sürprizlerle dolu renkli dünyasından hediyeler kazanır ve kazandırır.

Bildir Kazan

Bildir Kazan, Vaillant Club'ın getirdiği en heyecan verici yeniliklerden biri, çünkü burada puanlar ve ödüller kazanmakla bitmiyor!

Ödül Kataloğu

Vaillant Club üyeleri için birbirinden çekici hediyeler seçtik.

Bizden Haberler

Türkiye’nin en büyük tüketici ailesini oluşturan Vaillant Club üyelerinin yaptıkları sosyal aktiviteler ve eğitimlerden haberler için tıklayın!

Genel Koşullar

Genel koşullar ve Vaillant Club Üyelik Sözleşmesi detayları için…