Bul
Yetkili Satıcılarımız
Ücretsiz Keşif

Kampanyaya başvurmak için tıklayın Ücretsiz keşif için tıklayın

 

2021 Migros Hediye Çeki Kampanyası Katılım Koşulları

Kampanya 1 Eylül 2021 (dahil) – 31 Ekim 2021 (dahil) tarihleri arasında satın alınan ve en geç 20 Aralık 2021 tarihinde İstanbul, Bursa, Aydın, Balıkesir, İzmit, Sakarya, Sinop, Konya, Şanlıurfa, Hatay, Van, Elazığ illerinde devreye alınmış olan Vaillant marka ecoTEC intro, ecoTEC Plus ecoTEC Pro, ecoTEC Green IQ ve ecoTEC Pure cihazları için geçerlidir.

Kampanya kapsamında Katılımcılar işbu Kampanya Koşullarında ve Vaillant tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilecek şartlar çerçevesinde, ecoTEC intro cihazı için 200 TL değerinde, ecoTEC Pro- ecoTEC Pure cihazları için 400 TL, ve ecoTEC Green IQ- ecoTEC Plus 500 TL değerinde Migros Hediye Çeki kazanma şansına sahip olacaklardır.

Katılımcı’nın Kampanyaya katılabilmek ve ‘’Migros Hediye Çeki” kazanabilmek için:

  • 1. 18 yaş üstünde (18 yaş dahil) olması,
  • 2. Vaillant’tan işbu kampanyaya konu cihaz satın alan Katılımcı’nın en geç 31 Ekim 2021 tarihinde “kampanya.vaillant.com.tr” linki üzerindeki başvuru formunu doldurması ve kampanyaya konu cihazın faturasının görselini sistemde ilgili yere yüklemesi gerekmektedir. Kredi kartı slipleri bu başvuru için kabul edilmemektedir. Fatura ibrazında bulunmayan Katılımcı’nın kampanya başvurusu kabul edilmez.
  • 3. Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile kurulum esnasında verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Kampanya`ya katılan Katılımcı`nın, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.
  • 4. Katılımcılar kampanyaya başvurmadan evvel kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi için Vaillant tarafından internet sitesinde yayımlanan Aydınlatma Metnini https://www.vaillant.com.tr/musterilerimize-ozel/vaillant-site-ilkeleri-yasal-uyari-279907.html incelemeli , okumalı ve kabul etmiş olmalıdırlar.
  • 5. Kampanyaya başvuran Vaillant müşterileri Vaillant Club üyesi olmayı ve bununla bağlantılı Üyelik Koşullarını da kabul etmiş sayılır.

Yukarıda yazılı kurallara göre Kampanyaya başvuran Katılımcıların başvuruları kampanya bitiminde Vaillant tarafından incelenecek olup; kampanya koşullarını sağladığı onaylanan Katılımcıların Vaillant Club sisteminde yer alan cep telefonlarına Migros Hediye Çeki kodları 31 Aralık 2021 tarihine kadar gönderilecektir. Verilen telefon bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır.

Kampanya kapsamında Katılımcılara gönderilecek Migros Hediye Çeki Kodu 20 Aralık 2022 tarihine kadar (bu tarih dahil) geçerlidir. Bu süre içinde hediye kodlarının kullanılması gerekmekte olup Katılımcı bu tarihten sonra işbu kampanya kapsamında hiçbir hak ileri süremez.

Vaillant, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Vaillant her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır.

Bu kampanya sadece İstanbul, Bursa, Aydın,Balıkesir, İzmit, Sakarya, Sinop, Konya, Şanlıurfa, Hatay, Van, Elazığ illerinde geçerlidir.

Kampanya toplu yapılan ticari satın alımları kapsamamaktadır; yalnızca nihai tüketiciler kampanyadan faydalanabilecektir. Vaillant Club’ın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Katılımcılar işbu Kampanyaya katılmak ve Vaillant Club üyesi olmak için Vaillant Isı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Vaillant) ile paylaşacakları kişisel verileri, veri sorumlusu sıfatına haiz Vaillant tarafından mevzuata uygun şekilde işlenecek ve işbu veriler Vaillant Club üyelik gereklilikleri ile sınırlı olmak üzere işlenecek ve 3. Kişilerle paylaşılacaktır.

Katılımcı Kampanyaya katılmakla; iş bu katılım Koşullarının tamamını okuduğunu, içeriğini anladığını ve tüm hükümleri kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder.